1%
Targi z promocjami i atrakcjami dla partnerów Grupy Chorten

Targi z promocjami i atrakcjami dla partnerów Grupy Chorten

23.08.2017
Na właścicieli sklepów odwiedzających targi czekają przy zamówieniach specjalne promocje i upusty u blisko 130 producentów, którzy wystawią się podczas imprezy na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Wystawcy i my – organizatorzy – cały czas pracujemy nad tym, by 2 września podczas II Ogólnospożywczych Targów Grupy Chorten zaprezentować jak najciekawszą ofertę i przygotować zachęcającą do odwiedzin aranżację stoisk. Zaproszenie przyjęli najwięksi producenci z sektora spożywczego obecni na polskim i podlaskim rynku.

Wśród promocji – przy zamówieniu większej ilości towaru będzie można liczyć na atrakcyjne rabaty w różnej formule, przewidziano też nagrody rzeczowe, a nawet weekend na Mazurach. Odwiedzający stoiska mogą liczyć na degustacje na zimno i gorąco. Dla przykładu dania z patelni przygotuje Frosta, piekarnia La Lorraine zaprezentuje na miejscu swoje wypieki, Aviko i McKain przygotują frytki, z kolei na promenadę stadionu Virtu podstawi Foodtruck Szybkiego Pieroga. Tam też będzie stoisko z grillowe marki Sokołów, na którym spotkamy znanych bokserów. Będzie coś na słodko – specjalny pokaz ręcznego robienia słodyczy da manufaktura Cukier Lukier. Będą też odloty balonem z firmą Balcerzak.

Mięso i wędliny, produkty gotowe i mrożone, pieczywo, produkty mleczne, słodycze, przyprawy, produkty rybne, soki, wody i napoje, w tym te wyskokowe – to wszystko, co trafia ze sklepów na stół będzie dostępne także u nas.

Podczas targów zaprezentuje się także marka premium Grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni. Na stoisku stylizowanym na dawny drewniany stragan, zgromadzimy to, co najlepsze z Podlasia. Do koszy wiklinowych trafi pieczywo i słodkie wypieki, apetyczne kiełbasy i swojskie wędliny. Będzie też kiszona kapusta i ogórki, miody z podlaskich pasiek oraz przetwory takie jak borówka i żurawina. Wszystkiego będzie można próbować, odwiedzających już teraz zapraszamy na chrupiącą pajdę ze smalczykiem i ogórkiem. Zaprezentujemy cały wachlarz asortymentu Z Podlaskiej Spiżarni i przygotujemy specjalną ofertę dla sklepów.

Zapraszamy także do kontaktu z zespołem Grupy Chorten, czekamy na wasze opinie dotyczące naszej współpracy, by była ona jeszcze bardziej owocna. Do zobaczenia 2 września.