3%
Sylwia Olechno ze statuetką najbardziej wpływowej kobiety regionu

Sylwia Olechno ze statuetką najbardziej wpływowej kobiety regionu

06.05.2021
Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten, 6 maja odebrała nagrodę dla najbardziej wpływowej kobiety w województwie podlaskim. Tytuł ten uzyskała w plebiscycie Polska Press.

Przekazanie statuetki, przez Jarosława Jabłońskiego, redaktora naczelnego „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej”, było zwieńczeniem akcji wydawnictwa Polska Press. To właśnie czytelnicy tych tytułów prasowych, w specjalnym głosowaniu, wyróżnili Sylwię Olechno, która od ponad 20 lat pracuje w branży FMCG i dba o rozwój polskiego handlu detalicznego.

Dyrektor generalny Grupy Chorten została doceniona głosami internautów za sumienność, świetne pomysły i dobrą organizacje pracy. Zarządzanie firmą współpracującą z ponad 2000 sklepów partnerskich wiąże się z dużą odpowiedzialnością.

Wyróżnienie jest bardzo miłe. Tytuł ten odbieram jednak też, jako wyróżnienie całej Grupy Chorten. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi wielu osób tworzymy dobry zespół i możemy notować systematyczny rozwój i tworzyć przyszłość polskiego handlu

mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.
Statuetka sylwia

Podsumowaniem akcji było też wydanie wyjątkowej książki. Są w niej zamieszczone obszerne rozmowy z laureatkami całego plebiscytu.