5%
Sylwia Olechno z tytułem najbardziej wpływowej kobiety regionu

Sylwia Olechno z tytułem najbardziej wpływowej kobiety regionu

18.11.2020
Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten, została wybrana najbardziej wpływową kobietą w województwie podlaskim, uzyskując pierwsze miejsce w plebiscycie Polska Press.

Sylwia Olechno od lat udowadnia, że w biznesie bardzo ważne jest zaangażowanie, partnerstwo i tworzenie stałych relacji. Od ponad 20 lat pracuje w branży FMCG. Od przeszło dekady stymuluje rozwój Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten. Zarządzanie firmą, która współpracuje z ponad 2000 sklepów partnerskich jest dużym wyzwaniem.

Pracowitość, sumienność, świetne pomysły i dobra organizacja pracy dyrektor generalnej grupy Chorten zostały właśnie wyróżnione. Sylwia Olechno zdobyła tytuł najbardziej wpływowej kobiety w województwie podlaskim głosami 2934 internautów.

- Sam człowiek może zrobić dużo, ale tylko razem możemy tworzyć wielkie i niezwykle rzeczy. Mamy wspaniałych partnerów, kontrahentów i zespół Grupy Chorten. Jest mnóstwo przyjaciół, na których wsparcie zawsze możemy liczyć. Razem tworzymy przyszłość polskiego handlu detalicznego. Ogromnie dziękuję za wszystkie oddane głosy. Nie potrafię wyrazić słowami, co czuję

mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Listę stu wpływowych kobiet z województwa podlaskiego ułożyło kolegium redakcyjne „Kuriera Porannego” oraz „Gazety Współczesnej”. Najbardziej wpływową kobietę regionu wybrali czytelnicy w specjalnym głosowaniu. Finał akcji zostanie zwieńczony przekazaniem statuetki przez przedstawicieli wydawnictwa Polska Press.