0%
Prawdziwy Mikołaj z Laponii w sklepach Chorten

Prawdziwy Mikołaj z Laponii w sklepach Chorten

28.11.2023
Dzieci będą miały okazję przekazać list z prośbami o gwiazdkowe prezenty i zrobić zdjęcie z prawdziwym Mikołajem z Laponii w czterech sklepach Chorten. Spotkania z niesamowitym gościem zaplanowano 7 grudnia.

Coraz bliżej święta, a w tym okresie coraz bardziej zapracowany jest Mikołaj. Już niedługo wyruszy ze swego domu w Rovaniemi i zawita na Podlasie. Tak jak w ostatnich latach pojawi się w tym regionie na zaproszenie Konsulatu Honorowego Finlandii w Białymstoku. Tym razem możliwość spotkania z prawdziwym Mikołajem będzie też w sklepach Chorten.

MIKOŁAJ 18

- Jest nam niezwykle miło, że tak szanowny gość odwiedzi nasze sklepy partnerskie. Mam nadzieję, że będzie to niezapomniane spotkanie i sprawi ono wiele radości nie tylko najmłodszym

mówi Sylwia Władyko, wiceprezes Grupy Chorten.

Święty Mikołaj cztery wybrane sklepy Chorten odwiedzi 7 grudnia. O godz. 13 rozpocznie się spotkanie w sklepie Chorten Bis, Powstania Styczniowego 12 w Choroszczy. O godz. 14.15 Mikołaj pojawi się w Chortenie MW, Droga Królewska 3 w Dobrzyniewie. Następnie, o godz. 15.30, niezwykłego gościa będzie można spotkać w sklepie Chorten Hossa przy ul. Zachodniej 2 w Białymstoku. Później, godz. 16.45, w Delikatesach przy Baranowickiej w Zaściankach.

Trasa spotkanie z Mikołajem z Laponii 2

- Zachęcamy do napisania listu do Mikołaja i przyniesienia go na spotkanie. Mikołajowi będzie bardzo miło i na pewno odwdzięczy się słodkim upominkiem nim ruszy w dalszą trasę o świecie. Mamy nadzieję, że będzie to świetna atrakcja dla dzieci naszych klientów

mówi Monika Kosz-Koszewska, dyrektor marketingu Grupy Chorten.