4%
Ponad 300 sklepów w Grupie Chorten Mazowsze

Ponad 300 sklepów w Grupie Chorten Mazowsze

17.11.2020
Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten notuje systematyczny wzrost ilości umów partnerskich, także jeśli chodzi o spółki regionalne. Grupa Chorten Mazowsze przekroczyła właśnie liczbę 300 placówek, w całej Grupie Chorten jest natomiast ponad 2000 punktów polskich detalistów.

Grupa Chorten Mazowsze pozyskała do współpracy już ponad 300 partnerów.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia nastąpi otwarcie kolejnego sklepu z logo Chorten, przy ul. Wrocławskiej w Warszawie. Będą to kompaktowe delikatesy, wśród zabudowy wielorodzinnej, z szeroką ofertą ogólnospożywczą w tym z produktami świeżymi.

W samej stolicy Grupa Chorten Mazowsze ma już ponad 100 punktów polskich detalistów.

- Udaje nam się z sukcesem pozyskiwać nowych partnerów do współpracy w województwie mazowieckim, oferując im korzystne warunki handlowe u producentów i dystrybutorów. Dołączają do nas zarówno właściciele od lat prowadzący sklepy detaliczne, jak i osoby, które postanowiły uruchomić zupełnie nową placówkę. Wkrótce planujemy między innymi otwarcie sklepu w Warszawie przy ul. Wrocławskiej na Bemowie

mówi Agnieszka Woźniak, dyrektor handlowy Grupy Chorten Mazowsze.
Chorten Sklep

Tylko w tym roku Grupa Chorten Mazowsze pozyskała 26 nowych partnerów do współpracy prowadzących sklepy ogólnospożywcze i alkoholowe. Powiększa się też sukcesywnie ilość sklepów z odświeżonym brandingiem Grupy Chorten.

- Wiele placówek naszych kluczowych partnerów przeszło już wizualną zmianę, a w następnym roku planujemy kolejne działania, dzięki którym nasze logo będzie jeszcze bardziej widoczne, a sklepy zyskają na nowoczesności

podkreśla Agnieszka Woźniak.

Sklepy pod szyldem Grupy Chorten działają już w całym kraju, jest ich ponad 2030. Osiągnięcie zasięgu ogólnopolskiego było strategicznym planem firmy na 2020 rok.