2%
Otwarcie nowych Delikatesów U Chłopców w Grupie Chorten

Otwarcie nowych Delikatesów U Chłopców w Grupie Chorten

19.12.2018
20 grudnia otwiera się nowy sklepu w Białymstoku przy ul. Białostoczek 1/1. To dokładnie 1427 sklep w Grupie Chorten, a dziewiąty należący do tych samych właścicieli, którzy stworzyli także rozpoznawalną markę – Delikatesy U Chłopców.

Delikatesy U Chłopców otworzą się 20 grudnia, w samo południe z degustacjami i promocjami dla klientów. Przygotowania do uruchomienia tego punktu trwały 3 miesiące, sklep zajmuje blisko 230 m kw. powierzchni handlowej.

Przy samym wejściu znajdzie się dział alkoholowy, w tym stoisko Faktorii Win oraz lodówki i regały z piwami, także tymi regionalnymi. Po drugiej stronie zlokalizowano stoisko z prasą. W sklepie kupić będzie można także setki produktów świeżych takich jak: owoce i warzywa, pieczywo, przewidziano również stoisko z ciastami i ladę mięsną. Większość przestrzeni zajmą regały z szerokim wyborem asortymentu pakowanego. W Delikatesach U Chłopców znajdzie się także specjalny regał z produktami marki własnej sklepów Chorten - Z Podlaskiej Spiżarni. W sklepie nie zabraknie działu z małym AGD i chemią gospodarczą.

Klienci obsługiwani będą na dwóch stanowiskach kasowych, zatrudnienie w nowej placówce handlowej znajdzie ponad 10 osób. Sklep jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, ma także własny parking.

- Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu sklepami, bo udaje nam się z sukcesem prowadzić dziewięć punktów, przy czym osiem przy współpracy z Grupą Chorten. Uważamy, ze to dobra lokalizacja, a ruchowi klientów będzie z pewnością sprzyjało sąsiedztwo sklepu z odzieżą używaną i CrossFitu. Zależało nam na tym, by zdążyć z otwarciem sklepu jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia

mówi Paweł Florczyk, jeden z właścicieli Delikatesów U Chłopców.

- Bardzo się cieszymy, że właściciele nowo otwieranej placówki po raz kolejny zaufali nam podpisując umowę partnerską i wspólnie tworzymy Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten

podkreśla Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.
Delikatesy U Chlopcow Poranny Fb