0%
Otwarcie nowego sklepu w Grupie Chorten Mazowsze

Otwarcie nowego sklepu w Grupie Chorten Mazowsze

02.09.2021
Placówka o powierzchni 150 m kw. przy ul. Mieszka I 3 to nowy sklep partnerski Grupy Chorten Mazowsze. Delikatesy Marbi ruszyły z początkiem września, w tym miesiącu planowane jest także otwarcie nowego punktu w Tłuszczu.

Grupa Chorten Mazowsze regularnie podpisuje umowy partnerskie z działającymi już na rynku detalistami, a jednocześnie otwierane są zupełnie nowe placówki pod jej szyldem. Klienci z Wołomina mogą robić zakupy w nowej lokalizacji przy ul. Mieszka I 3, z tej okazji przygotowano dla nich specjalne promocje. W tej miejscowości już 7 placówek współpracuje z Grupą Chorten, w tym miejscowy PSS Społem.

- Bardzo nas cieszy, że właściciele sklepów chcą otwierać nowe placówki właśnie z nami, korzystając z atrakcyjnych umów handlowych negocjowanych dla całej Grupy Chorten

podkreśla Agnieszka Woźniak, dyrektor handlowy Grupy Chorten Mazowsze.
Chorten mazowsze wołomin

Nowy punkt oferuje bogaty wybór produktów ogólnospożywczych, pieczywo z lokalnych piekarni, owoce i warzywa, napoje, chemię gospodarczą. Atutem jest duża stoisko mięsno-wędliniarskie. Delikatesy Marbi proponują także własnego wyrobu wędliny i ofertę cukierniczą. Klienci obsługiwani są przy dwóch stanowiskach kasowych. Przed placówką jest parking dla klientów.

Kolejny punkt partnerski Chortenu Mazowsze ma zostać oficjalnie otwarty w końcówce września w Tłuszczu. Sklep ma 150 m kw. powierzchni handlowej i już trwają intensywne przygotowania do jego uruchomienia. W całej Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten działa obecnie ponad 2150 placówek.