1%
Otwarcie nowego sklepu w Białymstoku

Otwarcie nowego sklepu w Białymstoku

01.10.2020
1 października otwarto nowy sklep Grupy Chorten w Białymstoku, przy al. Jana Pawła II 59. Placówka na tle konkurencji wyróżnia się szeroką ofertą ogólnospożywczą i wyborem mięsa oraz wędlin, posiada bowiem duże stoisko przy współpracy z marką Sokołów.
Img 20201001 114956

Słoneczne Trasy to osiedle deweloperskie, które cały czas się rozrasta i w którym obecnie zamieszkuje już kilka tysięcy osób. Przy samym wjeździe to tego kompleksu powstał nowy sklep pod szyldem Grupy Chorten w formule kameralnych delikatesów. Punkt ma ponad 100 m kw. powierzchni sprzedaży.

Już wcześniej działała tu inna placówka handlowa, ale nowi właściciele przeprowadzili gruntowną modernizację całego lokalu, wyposażając sklep w nowoczesne meble i urządzenia. Klienci będą tu obsługiwani przy dwóch stoiskach kasowych. Sklep jest czynny także w niedziele niehandlowe.

W ofercie jest olbrzymi wybór produktów ogólnospożywczych, świeże owoce i warzywa oraz pieczywo z lokalnych piekarni. Na bogato zaopatrzonym dziale piwno-alkoholowym można kupić także zimne trunki prosto z lodówki. Zadbano też o konsumentów, który sięgają po produkty bio, oferując szeroką półkę produktów ekologicznych. Lodówki z napojami i nabiałem, dział z podstawowymi kosmetykami, chemia gospodarczą i artykułami higienicznymi – to także musiało się znaleźć w tego typu placówce.

Mocną stroną tego miejsca ma być duża lada mięsna.

Na osiedlu tym jest tylko dyskont, w którym brakuje oferty produktów mięsnych na wagę. W naszym sklepie będzie wiele wysokiej jakości wyrobów wędliniarskich, mięso na wagę, w tym także mięsa pieczone na miejscu w specjalnym piecu. Całemu stoisku patronuje firma Sokołów, zatrudniliśmy personel z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży tej kategorii produktów, planujemy także liczne promocje, więc liczymy, że szybko zdobędziemy zaufanie klientów

mówią Paweł i Kamil Tworkowscy.
Img 20201001 114600

Obaj panowie prowadząc rodzinny biznes od lat współpracują z Grupą Chorten. Dotychczas zarządzali 3 sklepami w Białymstoku. Ich czwarta placówka jest jednocześnie 1990 sklepem w Grupie Chorten, która najwięcej, bo ponad 400 punktów ma na Podlasiu, z którego

Bardzo nas cieszy, że ci młodzi dynamiczni przedsiębiorcy mogą się rozwijać przy współpracy z nami i śmiało inwestują w swój kolejny punkt. Dzięki naszym warunkom handlowym u producentów i dystrybutorów oraz wspólnym promocjom, mamy nadzieję, że osiągną sukces w nowym miejscu i białostoczanie będą tu chętnie robić codzienne zakupy

podkreśla Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Pierwsi klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje na otwarcie oraz specjalne gadżety, m.in. torby ekologiczne z drzewkiem dębu.