3%
Otwarcie nowego sklepu w Warszawie

Otwarcie nowego sklepu w Warszawie

30.07.2019
W inwestycji deweloperskiej Greenwood przy ul. Pavarottiego 1 w stolicy mieszczą się nowootwarte Delikatesy He-Man działające pod szyldem Grupy Chorten Mazowsze. Sklep w nowoczesnej aranżacji ma 176 m kw. powierzchni i zatrudnia 10 osób.

W samej Warszawie Grupa Chorten Mazowsze liczy już blisko 100 placówek handlowych, łącznie współpracuje z nią prawie 300 kupców, natomiast cała Grupa Chorten to obecnie niemal 1650 punktów. Ekspansja dotyczy obecnie już 11 województw. Do Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych dołączają zarówno detaliści od lat prowadzący swoje placówki, jak i ci, którzy planują otwarcia nowych obiektów. Z końcem lipca pod logo Chortenu Mazowsze nastąpiło otwarcie oddawanego dopiero do użytku sklepu w kompleksie mieszkaniowym Greenwood na Białołęce.

Przygotowania do uruchomienia sklepu trwały sporo czasu, ponieważ jest to nasz własny lokal i staraliśmy się go wykończyć w jak najlepszym standardzie. Wielkie otwarcie przygotowywane wraz z Grupą Chorten Mazowsze świetnie się wpisało w charakter osiedla, jest tu sporo młodych rodzin z dziećmi i atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zakładamy, że na zakupy będą do nas regularnie przychodzić stali klienci z osiedla, ale w związku z dobrą lokalizacją sklepu, liczymy także na to, że ma potencjał, by zaglądały tu osoby, którym będzie akurat po drodze

mówi Maciej Szczepaniak, właściciel Delikatesów He-Man.
Chorten Mazowsze Delikatesy

Sklep ma duże stoisko mięsno-wędliniarskie, dział z owocami i warzywami, pieczywem, alkoholami i innymi produktami ogólnospożywczymi. Klienci będą tu mogli kupić także prasę, a obsłużeni zostaną przy dwóch stanowiskach kasowych. Obiekt jest dostępny osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Zapewniono również parking dla klientów.