2%
Otwarcie nowego marketu Chorten w Krupnikach

Otwarcie nowego marketu Chorten w Krupnikach

01.10.2018
Nowoczesny obiekt na 200 m kw. powierzchni sprzedaży zostanie otwarty 4 października w podbiałostockich Kupnikach. Obecnie w Grupie Chorten działa już 1415 placówek handlowych.
Nowychorten

W czwartek w samo południe nastąpi otwarcie sklepu, który powstał w zupełnie nowej inwestycji przy ul. Kruszewskiej 36 w Krupnikach, czyli popularnej podbiałostockiej miejscowości.

Obszar ten w ostatnich latach bardzo intensywnie się rozwija, stale przybywa tu domów jednorodzinnych i szeregówek. W Krupnikach mieszkają osoby, które pracują najczęściej w Białymstoku i zauważyliśmy, że gdy wracają do domu nie mają one w najbliższym sąsiedztwie dobrego sklepu spożywczego, w którym można zrobić zakupy. Liczymy na to, że ta lokalizacja ma potencjał, a własny biznes postanowiliśmy rozwijać razem z Chortenem, ponieważ znamy przykłady udanej współpracy niezależnych właścicieli z tą grupą.

mówi Anna Łuszyńska, właścicielka nowego punktu w Grupie Chorten.

W nowym sklepie o całkowitej powierzchni 300 m kw. klienci mają do dyspozycji kilkumetrową ladę z ofertą świeżego mięsa i wędlin, dział z warzywami i owocami, stoisko z pieczywem, dział alkoholowy oraz wiele regałów z pakowanymi produktami ogólnospożywczymi. W sklepie tym przewidziano także szeroki wybór produktów marki premium Grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni. W markecie przewidziano dwa stanowiska kasowe, a docelowo zatrudnienie znajdzie tu 10 osób.

Sklep ma własny parking na kilkadziesiąt miejsc postojowych. Nowy punkt pod szyldem Chortenu jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

- Na Podlasiu mamy już mocno rozpoznawalną markę i ponad 350 sklepów partnerskich. Dołącza do nas wielu polskich detalistów, którzy wcześniej samodzielnie od lat funkcjonowali na rynku, a każde otwarcie zupełnie nowego sklepu, jest dla nas powodem do dumy

– podkreśla Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Na otwarcie zaplanowano specjalne promocje i degustacje. Pierwsi klienci otrzymają ekologiczne torby z drzewkiem Chortenu, przed sklepem na klientów czekać będzie grill, a w środku degustacja wędlin i zup Z Podlaskiej Spiżarni. Dzieci będą mogły zakręcić kołem Fortuny.

Baner 1212X525Px Krupniki