2%
Nowy supermarket Grosik Chorten Premium otwarty w Białej Rawskiej

Nowy supermarket Grosik Chorten Premium otwarty w Białej Rawskiej

18.12.2023
1000 m kw. powierzchni handlowej ma nowy supermarket Chorten Premium, który został właśnie otwarty w Białej Rawskiej przy ul. Ogrodowej. To trzecia placówka partnerów działających z Polską Grupą Sklepów Spożywczych.

Wielomilionowa inwestycja powstawała przez ostatni rok, tak, by zdążyć otworzyć wielkoformatowy sklep w Białej Rawskiej jeszcze przed świętami. Placówka pod szyldem Grosik Chorten Premium to nowoczesny samoobsługowy obiekt z pełną ofertą ogólnospożywczą, produktami delikatesowymi i wieloma działami świeżymi. Mięso i wędliny od lokalnych dostawców, pieczywo z piekarni z tradycjami, dział cukierniczy, bogaty wybór piw i alkoholi – to wyróżniki nowego punktu handlowego, który jako jedyny w okolicy ma tak szeroki wybór asortymentu.

Chorten Grosik

Właściciele prowadzący rodzinny biznes mają jeszcze dwa inne sklepy Grosik – w Białobrzegach i Białej Rawskiej.

- Śmiało możemy powiedzieć, że jest to obecnie jeden z najnowocześniej wyposażonych sklepów w Grupie Chorten, który jest naszą dumą. Jesteśmy pewni jego sukcesu, na który skład się doświadczenie właścicieli, dobra lokalizacja i szeroka oferta niedostępna w dyskontach

podkreśla Sylwia Władyko, wiceprezes Grupy Chorten.
Grosik Chorten

Sklep w Białej Rawskiej działa pod skrzydłami spółki Chorten Radom, która aktualnie zarządzając makroregionem „Centralna Polska” odpowiada za współpracę z ponad 300 podmiotami. W ostatnim czasie polscy detaliści działający pod logo drzewa dębu w tym makroregionie otwierają swoje kolejne placówki, czego przykładem jest nie tylko Grosik. To także m.in. Celpunkt z drugim marketem w Wolanowie przy ul. Opoczyńskiej czy Multi Marka, która to spółka otworzyła swój szósty sklep Fabryka Alkoholi w Radomiu, przy ul. Żeromskiego. Obecnie w całej Grupie Chorten działa blisko 2500 sklepów w różnych formatach.