3%
Nowy market w gminie Jedlińsk

Nowy market w gminie Jedlińsk

29.03.2018
Nowy sklep Grupy Chorten o powierzchni 200 m kw. został właśnie otwarty w województwie mazowieckim, w miejscowości Wierzchowiny. Market z asortymentem spożywczym, ale też artykułami przemysłowymi i AGD, ma zaopatrywać mieszkańców pobliskich miejscowości w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.

Otwarty tuż przed świętami wielkanocnymi sklep współpracuje z Grupą Chorten w ramach spółki Grupa Chorten Radom, pod której skrzydłami jest blisko 400 placówek handlowych. Łącznie już 1315 sklepów w 9 województwach korzysta z umów z producentami i dystrybutorami wynegocjowanych przez centralę w Białymstoku dla wszystkich punktów partnerskich.

W nowym markecie oprócz kilkudziesięciu regałów z pakowanymi produktami spożywczymi, są także stoiska ze świeżym asortymentem, w tym mięsno-wędliniarskie, z pieczywem oraz owocami i warzywami. Wzbogaceniem oferty z myślą o potrzebach klientów z terenów wiejskich są m.in. artykuły przemysłowe, jak choćby farby, części rowerowe i dział AGD.

Zamykamy dwa mniejsze sklepy, aby otworzyć duży nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb współczesnych klientów. Sklep jest samoobsługowy, posiada dwa stanowiska kasowe, dostępny jest dla osób niepełnosprawnych. Liczymy na to, że stworzyliśmy atrakcyjne miejsce na zakupy dla mieszkańców z okolicy.

mówi Robert Jonczyk, właściciel sklepu.

Sklep posiada też własny parking dla zmotoryzowanych klientów.

Bardzo się cieszę, że w ciągu blisko 4 lat udało nam się tak mocno rozwinąć struktury spółki Grupa Chorten Radom i zachęcić do współpracy detalistów, że obecnie obejmujemy swym zasięgiem sklepy z obszaru województwa mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

wylicza Ignacy Kraszewski, prezes zarządu Grupy Chorten Radom.