0%
Nowy market na Lubelszczyźnie

Nowy market na Lubelszczyźnie

23.04.2018
Delikatesy na ponad 330 m. kw. pod szyldem Grupy Chorten zostały właśnie otwarte w województwie lubelskim. Sklep w miejscowości Siedliszcze to setny punkt w tym konkretnym regionie w Grupie Chorten, natomiast 571 podlegający pod spółkę Grupa Chorten Radom.

W sumie w całej Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten jest 1321 placówek handlowych. Tylko w kwietniu podpisano 18 nowych umów partnerskich z detalistami.

Nowy sklep w Grupie Chorten to Delikatesy Bartek. Hala sprzedażowa ma 200 m kw. powierzchni, pozostała część obiektu to zaplecze. Sklep posiada dwa stanowiska kasowe. Oprócz regałów z produktami pakowanymi, jest też duży dział mięsno – wędliniarski z ladą na ponad 4 m, stoisko monopolowe i stoisko nabiałowe. Świeże pieczywo dostarczane jest z dwóch lokalnych piekarni. W ofercie są także ciasta. Sklep wyróżnia się w okolicy bardzo szerokim wyborem chemii gospodarczej. Przed delikatesami jest parking na ponad 30 aut.

Przyznam, że wcześniej współpracowałem z inną siecią, bo sklep prowadzę już od ponad 9 lat, porównywałem też inne oferty na rynku, ale ta Grupy Chorten w moim uznaniu jest bardzo korzystna. Wiele się ostatnio słyszy o rozwoju tej grupy partnerskiej w różnych częściach Polski, więc jestem przekonany, że trafnie wybrałem. Jestem też bardzo zadowolony z pomocy i olbrzymiego zaangażowania regionalnych przedstawicieli Grupy Chorten przy otwarciu i zatowarowaniu sklepu

mówi Paweł Dudek, właściciel Delikatesów Bartek.

Sklep zatrudni docelowo 12 osób, w ciągu tygodnia działa w godz. 6-22, a w niedziele handlowe pracuje od godz. 8 do 20.

Województwo lubelskie to bardzo trudny teren, jeśli chodzi o konkurencję, ale zarazem bardzo istotny dla ekspansji naszej grupy partnerskiej. Budujemy ją w oparciu o sklepy detalistów, którzy mają duże doświadczenie w biznesie, a wspólnie z nami mogą się rozwijać jeszcze bardziej dynamicznie to jest

podkreśla Ignacy Kraszewski, prezes zarządu Grupy Chorten Radom.