4%
Nowe produkty sezonowe na grilla marki Grupy Chorten

Nowe produkty sezonowe na grilla marki Grupy Chorten

11.05.2022
Z Podlaskiej Spiżarni, marka premium sklepów Chorten, wprowadza do oferty nowe produkty mięsne. To kaszanka i dwa rodzaje kiełbasy grillowej.

Z Podlaskiej Spiżarni to marka Grupy Chorten, która w tym roku będzie obchodzić 10-lecie istnienia na rynku. Początkowo była to marka typowo wędliniarska. Przez dekadę funkcjonowania w sklepach Chorten rozwinięto kolejne segmenty produktowe o pieczywo, nabiał, przetwory owocowo-warzywne, dnia gotowe, miody z podlaskich pasiek. Wędliny jednak pozostały najbardziej rozwiniętą kategorią, która liczy bisko 30 indeksów. Teraz w wybranych sklepach z drzewkiem dębu, które dysponują ladą wędliniarską, pojawią się także sezonowe produkty na grilla, które dostępne będą w okresie wiosenno-letnim.

– Planujemy, by produkty dedykowane przede wszystkim na grilla były sprzedawane w czasie, kiedy jest na nie największy popyt. Widzimy, że ten segment w naszych sklepach mocno się rozwija. Kiełbaski pakowane mają być po 4 porcje, dzięki czemu będą to typowe zestawy dla rodziny

podkreśla Cezary Szyłak, dyrektor marek premium Z Podlaskiej Spiżarni, Duch Puszczy i Klemens w Grupie Chorten.

W ofercie będzie kaszanka, kiełbasa wieprzowa w typie podwawelskiej i kiełbasa wieprzowa biała.

Obecnie pod marką Z Podlaskiej Spiżarni jest ponad 100 indeksów w różnych kategoriach produktowych. Wśród nowości, które mają się pojawić jeszcze w tym roku są syropy smakowe.