6%
Nowe otwarcie sklepu Chorten na Podlasiu

Nowe otwarcie sklepu Chorten na Podlasiu

09.08.2019
Niemal 200 m kw. powierzchni ma nowootwarty sklep Grupy Chorten w miejscowości Kobylin-Borzymy. Pierwsi klienci, którzy tłumnie oczekiwali na otwarcie drzwi, zakupy mogli tam zrobić od godz. 10 w piątek, 9 sierpnia. Jest to kolejna placówka należąca do samych założycieli Grupy Chorten.

Dziś Grupa Chorten ma już 1670 sklepów partnerskich w 11 w regionach, ale najsilniejsza współpraca dotyczy województwa podlaskiego. Jest tu niemal 400 placówek. Nowy punkt w Kobylinie-Borzymach mieści się w obiekcie, w którym już wcześniej funkcjonował sklep spożywczy, ale został zmodernizowany, wyposażony w nowe chłodnie, regały i inne meble. Market oferuje cały asortyment ogólnospożywczy. Ma bardzo rozbudowany dział mięsno-wędliniarski i piec do pieczywa.

W naszych sklepach mocno stawiamy na stoiska mięsne, ponieważ jest to nasz wyróżnik na tle konkurencji. Korzystamy z produktów najlepszych dostawców i klienci cenią sobie wysoką jakość regularne dostawy mięsa

podkreśla Zenon Wołpiuk, współwłaściciel sklepu.
Chorten Kobylin1

W sklepie zaplanowano także specjalny regał z marką premium Grupy Chorten Z Podlaskiej Spiżarni, jest tu również stoisko partnerskie Mlekovity.

Z racji bardzo dobrej współpracy z Mlekovitą mamy w sklepie jej stoisko z pełną ofertą produktów mleczarskich i wielu nowości, które nie są tak szeroko dostępne w innych sklepach

mówi Marian Ciepły z Grupy Chorten.

Sklep posiada trzy stanowiska kasowe i parking dla zmotoryzowanych klientów. Zatrudnienie znalazło tu 9 osób.

Img 20190809 085123
Chorten Kobylin