4%
Nagrody dla najlepszych partnerów w województwie łódzkim

Nagrody dla najlepszych partnerów w województwie łódzkim

13.11.2018
Od ponad dwóch lat Grupa Chorten rozwija się na terenie województwa łódzkiego, w tym czasie dołączyło do nas 130 polskich detalistów. Podczas specjalnej gali najlepiej współpracujące sklepy nagrodziliśmy tytułem „Solidny Partner 2018”.

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten to już blisko 1450 placówek handlowych w 9 województwach. Od 2016 roku pod spółką Grupa Chorten Radom rozwija się współpraca z detalistami w Łódzkim, w regionie tym tylko w 2018 roku podpisaliśmy blisko 30 umów partnerskich.

W związku z tak intensywną ekspansją zorganizowaliśmy I spotkanie partnerów Grupy Chorten centralnej Polski, które było okazją do integracji środowiska polskich kupców. To także możliwość prezentacji detalistom oferty czołowych producentów i dystrybutorów współpracujących z Chortenem, takich jak m.in.: Piątnica, Mlekovita, Unilever, Kompania Piwowarska, Danone czy REN.

Podczas uroczystej gali, w której uczestniczyło 150 gości, po raz pierwszy w województwie łódzkim wręczyliśmy także statuetki „Solidny Partner 2018” .

Dsc 2155

To wyróżnienie przyznawane za dotychczasową współpracę tym partnerom, którzy wyróżniają się rzetelnością i skalą zamówień. Bardzo się cieszymy, że jako firmie wywodzącej się z Podlasia, tak szybko udało nam się uzyskać zaufanie właścicieli sklepów także w tej części Polski

tłumaczy Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten, która wręczała statuetki.

Nagrodzeni zostali właściciele pięciu sklepów:

  • Maria i Sebastian Michalak - sklep Sosenka;
  • Iwona Wilanek – sklep Piwnica;
  • Dariusz Jastrzębski i Małgorzata Gajda - Alkohole Plus s.c.;
  • Marcin i Paweł Domrzał - Sklep Spożywczo-Przemysłowy s.c. Krzyżanów;
  • Małgorzata Pyłka - Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kamil.

Zależy nam na tym, by tego typu spotkania i nagrody umacniały grupę, pokazywały naszym partnerom, że to oni tworzą wspólnie z innymi sklepami efekt skali, a dzięki temu razem budujemy przyszłość polskiego handlu

podkreśla Radosław Kwiatkowski, dyrektor regionu łódzkiego Grupy Chorten.