4%
III Mecz Charytatywny Grupy Chorten

III Mecz Charytatywny Grupy Chorten

30.08.2023
Piłkarskie emocje, dobra zabawa, wiele atrakcji – to wszystko gwarantujemy. 2 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się III Mecz Charytatywny Grupy Chorten na rzecz podopiecznych Fundacji „Nie bądź obojętny”.

Grupa Chorten trzy lata temu podjęła inicjatywę, by powołać przy działalności biznesowej, organizację wspierającą w walce o zdrowie i życie osoby związane ze sklepami. Dotąd fundacja pomogła ponad 20 podopiecznym w trudnej sytuacji zdrowotnej - zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Fundacja wsparła je w opłaceniu rehabilitacji, zakupie nierefundowanych leków i środków opatrunkowych oraz kosztownego sprzętu medycznego. Jest to możliwe dzięki darowiznom, środkom pozyskiwanym ze skarbonek charytatywnych i akcjom dobroczynnym - takim jak właśnie mecz charytatywny.

Zaproszenie Mecz Charytatywny Grupy Chorten 02 09 2023 program

W sobotę będziemy świadkami trzeciego starcia gdzie po jednej stronie boiska będą pracownicy Grupy Chorten i właściciele sklepów partnerskich, a po drugiej zaprzyjaźnieni producenci i dystrybutorzy z całej Polski. W pierwszym spotkaniu górą była drużyna Fundacji, przed rokiem triumfowała ekipa Grupy Chorten. Jaki będzie wynik tym razem to się dopiero okaże, ale emocje są gwarantowane.

9 G1 A8290 kopia

Mecz nie będzie jedyną atrakcją sobotniej imprezy na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W przerwie odbędzie się chociażby licytacja unikatowych plakatów z podpisami zawodników Jagiellonii Białystok, którzy świetnie rozpoczęli nowy sezon PKO BP Ekstraklasy. Do wygrania będą też zaproszenia VIP na mecze białostoczan i inne gadżety.

PAN DĄBEK

III Mecz Charytatywny będzie też okazją do premiery naszej maskotki – Pana Dąbka. Wszystkie maluchy, które w sobotę pojawią się na stadionie dostaną naszego pluszaka. Będą też stoiska z napojami, czy czymś do schrupania.

Wstęp na mecz jest bezpłatny! Ale przypominamy o drobnym datku do puszki. Podczas imprezy będzie przeprowadzona kwesta na rzecz podopiecznych Fundacji Grupy Chorten „Nie bądź obojętny”.