5%
Idziemy ze wschodu na zachód Polski. Chorten na Dolnym Śląsku

Idziemy ze wschodu na zachód Polski. Chorten na Dolnym Śląsku

09.08.2018
Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten, która startowała od Podlasia, rozpoczyna ekspansję na 10 region – województwo dolnośląskie. Właśnie tworzymy tam swoje struktury i szukamy detalistów zainteresowanych współpracą.

Grupa Chorten ma już ponad 1380 sklepów partnerskich i dobrze rozpoznawalna jest przede wszystkim w województwie podlaskim i mazowieckim. Teraz obrała sobie za cel kolejne, mocno oddalone od centrali w Białymstoku województwo na zachodzie Polski. Na przełomie lipca i sierpnia powołała struktury w województwie dolnośląskim. Kolejne kroki to stworzenie siatki dystrybutorów, tak, by nowe sklepy wchodzące do grupy mogły już korzystać z wynegocjowanych u producentów preferencyjnych warunków handlowych.

Ze wschodu idziemy na zachód Polski. Liczymy na to, że znajdziemy tam detalistów zainteresowanych współpracą, bo dzięki obecności w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten mogą oni pozyskać korzystniejsze warunki u producentów i lepiej prosperować na konkurencyjnym rynku. Szukamy też dystrybutorów, z którymi będą mogły współpracować sklepy partnerskie z tego terenu. W pierwszym półroczu podpisaliśmy ponad 240 umów z właścicielami sklepów, w lipcu i pierwszych dniach sierpnia blisko 40 kolejnych i zakładamy, że sukcesywnie w kolejnych miesiącach będziemy pozyskiwać do grupy także właścicieli sklepów na Dolnym Śląsku.

mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten
Kocham Polske

Obecnie sklepy partnerskie oprócz województwa podlaskiego i mazowieckiego, działają także w warmińsko-mazurskim, łódzkim, lubelskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, świętokrzyskim i podkarpackim. W lipcu i sierpniu Grupa Chorten podpisała 9 umów z detalistami na Mazowszu, 8 na Lubelszczyźnie, 5 na Warmii i Mazurach, po 3 na Podlasiu, w województwie świętokrzyskim i kujawsko-pomorskim, 2 w województwie łódzkim i jedną w podkarpackim. Grupa Chorten działa od 2009 roku z inicjatywy samych właścicieli sklepów, jako pomysł na wsparcie polskiego handlu tradycyjnego.

Kontakt dla właścicieli sklepów zainteresowanych współpracą
Podaj swój nr telefonu lub adres mailowy, a skontaktujemy się z Tobą
Wyślij