4%
Grupa Chorten z trzecim Diamentem Forbesa

Grupa Chorten z trzecim Diamentem Forbesa

11.04.2018
Grupa Chorten po raz trzeci znalazła się w gronie laureatów rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość organizowanego przez miesięcznik Forbes. Podczas gali 10 kwietnia nagrodę w imieniu firmy działającej na rzecz już ponad 1300 sklepów partnerskich odebrała Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zaliczyliśmy już hattricka, jeśli chodzi o Diamenty Forbesa. Tym bardziej, że jak podkreślali sami organizatorzy, w tej edycji firmom było o wiele trudniej uzyskać takie wyniki, by otrzymać Diament i jest dużo mniej nagrodzonych przedsiębiorstw

zaznacza Sylwia Olechno.

Grupa Chorten uplasowała się na 56 pozycji wśród firm z przychodami od 5 do 50 mln zł z województwa podlaskiego. W całym tegorocznym zestawieniu Diamentów Forbesa znalazło się 1998 firm z Polski.

Wśród nagrodzonych – na 57 pozycji na Podlasiu jest też jeden ze sklepów działający pod szyldem Chortenu z ul. Zachodniej w Białymstoku prowadzony przez spółkę Hossa Andrejczuk Wiśniewscy.

Bardzo się cieszymy także z sukcesu naszych partnerów, którzy potrafią świetnie rozwijać własny biznes w oparciu o współpracę z nami –

podkreśla Sylwia Olechno.