1%
Grupa Chorten z szóstym Diamentem Forbesa

Grupa Chorten z szóstym Diamentem Forbesa

03.11.2020
Grupa Chorten po raz kolejny znalazła się wśród zdobywców Diamentów Forbesa. To już nasza szósta nagroda w tym prestiżowym rankingu.

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw publikowany w prestiżowym miesięczniku. Wyróżniane są w nim firmy, które w ostatnich trzech latach najefektywniej zwiększyły swoją wartość.

Grupa Chorten została doceniona za to, że jest firmą rzetelną, wiarygodnym partnerem biznesowym, który notuje wzrost wyników finansowych. Tegoroczna nagroda jest tym cenniejsza, gdyż jest potwierdzeniem siły i jakości marki w tym bardzo trudnym, z uwagi na pandemię, roku.

Tytuł Diamenty Forbesa 2021 jest też dowodem na to, że Grupa Chorten jest w gronie najlepszych firm w Polsce.

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten, która rozpoczęła działalność w grudniu 2009 roku od 20 sklepów w województwie podlaskim, ma obecnie 2000 sklepów partnerskich na terenie niemal całego kraju.

- Dzięki systematycznej pracy co roku zwiększamy nasze wyniki. Te działania przynoszą efekty i jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni w tym prestiżowym rankingu. Nie byłoby to możliwe bez naszych wszystkich partnerów, producentów i dystrybutorów oraz oczywiście całego zespołu Grupy Chorten

zaznacza Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.