5%
Grupa Chorten z piątym Diamentem Forbesa!

Grupa Chorten z piątym Diamentem Forbesa!

05.02.2020
W tegorocznym rankingu miesięcznika Forbes Grupa Choreten odnotowała bardzo duży awans i po raz kolelejny odbieże prestiżową nagrodę dla przedsiębiorstw, które w ciągu trzech ostatnich lat najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten ma na koncie współpracę z ponad 1860 placówkami handlowymi, a już wkrótce - po uroczystej gali - piąty w kolekcji Diament Forbesa. W lutowym wydaniu tego biznesowego miesięcznika opublikowano właśnie najnowszy ranking. Jeszcze w ubiegłym roku byliśmy klasyfikowani do kategorii firm z przychodami od 5 do 50 mln zł, tymczasem w 2020 roku wskoczyliśmy na 20 pozycję w zestawieniu podlaskich firm z przychodami od 50 do 250 mln zł plasując się na 20. pozycji. Według analizy osiągnęliśmy średnią wzrostu na poziomie 23,18 procent.

- Co roku zwiększamy nasze wyniki dzięki systematycznej pracy pomiędzy sklepami, producentami i dystrybutorami. Wraz z coraz większymi potrzebami naszych placówek powiększamy także zespół, który działa na rzecz wsparcia handlu. To przynosi dobre efety, dzięki którym możemy się cieszyć także nagrodmi

zaznacza Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.