4%
Grupa Chorten z nagrodą Złoty Paragon 2022

Grupa Chorten z nagrodą Złoty Paragon 2022

13.06.2022
Dynamiczny rozwój Grupy Chorten po raz kolejny został wyróżniony. Dyrektor generalna Sylwia Olechno odebrała nagrodę Złoty Paragon 2022 podczas Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu.

Konkurs Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich jest jednym z najważniejszych - cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Organizatorem wydarzenia jest miesięcznik Hurt & Detal - jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG.

Oficjalne ogłoszenie 12. edycji konkursu Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich odbyło się podczas Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu w Teatrze Kamienica w Warszawie.

W imieniu Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych nagrodę odebrała dyrektor generalna Sylwia Olechno. Grupa Chorten została wyróżniona za dynamiczny rozwój.

Galaliderow sylwia olechno

- Nagroda jest potwierdzeniem ciągłego rozwoju Grupy Chorten, jak też dowodem na to, że dobra współpraca między właścicielami sklepów partnerskich, producentami, dystrybutorami i naszym zespołem w całej Polsce przynosi pozytywne efekty

mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalna Grupy Chorten.

Grupa Chorten powstała w 2009 roku z inicjatywy 13 właścicieli 20 sklepów spożywczych w województwie podlaskim. Obecnie z Polską Grupą Sklepów Spożywczych współpracuje ponad 2300 punktów partnerskich, a placówki pod logo z drzewkiem dębu są już w całym kraju.