4%
Grupa Chorten z kolejnym Diamentem Forbesa

Grupa Chorten z kolejnym Diamentem Forbesa

05.02.2021
Grupa Chorten szósty raz została wyróżniona Diamentem Forbesa. Została sklasyfikowana na 27. pozycji wśród podlaskich firm.

Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten współpracuje już z ponad 2000 placówek handlowych w całym kraju. Skutecznie zwiększa swą wartość i notuje systematyczny rozwoju. Tym samym już w poprzednim roku w prestiżowym zestawieniu biznesowego miesięcznika była klasyfikowana wśród firm z przychodami od 50 do 250 mln zł (rok wcześniej była w kategorii od 5 do 50 mln zł).

W lutowym wydaniu Forbesa opublikowano najnowszy ranking. W nim Grupa Chorten została umieszczona na 27. pozycji wśród podlaskich firm. Według analiz specjalistów średnia wzrostu była na poziomie 20,52 procent.

Grupa Chorten 1

Cieszy nas kolejne wyróżnienie. Jest ono też potwierdzeniem tego, że nasza współpraca ze sklepami, producentami i dystrybutorami przynosi korzyści każdej ze stron. Ta nagroda to zasługa całego naszego zespołu

mówi Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

Diamenty Forbesa to zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Na tegorocznej liście znalazło się 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.