4%
Grupa Chorten z Gazelą Biznesu 2021

Grupa Chorten z Gazelą Biznesu 2021

20.12.2021
Grupa Chorten notuje dynamiczny rozwój. Świadczą m.in. o tym kolejne nagrody. Po raz szósty Polska Grupa Sklepów Spożywczych znalazła się wśród Gazel Biznesu.

Z Polską Grupą Sklepów Spożywczych współpracuje już niemal 2200 sklepów. W mijającym roku Grupa Chorten powiększyła się o blisko 150 placówek partnerskich w całym kraju. Dynamiczny rozwój został m.in. wyróżniony w rankingu „Pulsu Biznesu”.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 roku. Zestawienie jest tworzone w oparciu o wyniki finansowe. Jak podkreślają organizatorzy obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Grupa Chorten w rankingu „Pulsu Biznesu” została wyróżniona po raz szósty w historii. W porównaniu do ubiegłorocznego zestawienia zanotowała awans aż o 468 pozycji w skali kraju. Jest na 23. miejscu wśród podlaskich firm.

- Cieszymy się z nagrody, której nie byłoby gdyby nie dobra współpraca między sklepami partnerskimi, producentami, dostawcami i całym naszym zespołem

podkreśla Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.