4%
Grupa Chorten z Gazelą Biznesu 2020

Grupa Chorten z Gazelą Biznesu 2020

08.02.2021
Grupa Chorten po raz kolejny znalazła się wśród Gazel Biznesu polskiej gospodarki. To już piąte wyróżnienie Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych w rankingu dziennika „Puls Biznesu”.

Gazele Biznesu to najstarszy i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 roku i wyróżnia w nim najdynamiczniej rozwijające się podmioty. Przy jego tworzeniu brane są pod uwagę przede wszystkim wyniki finansowe. Obecność wśród Gazel Biznesu oznacza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Grupa Chorten w rankingu „Pulsu Biznesu” została wyróżniona po raz piąty w historii. W porównaniu do ubiegłorocznego zestawienia zanotowała awans o 104 pozycje w skali kraju. Jest natomiast na 33. miejscu wśród podlaskich firm. W ubiegłym roku, z którego dane były badane przy sporządzaniu rankingu, Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten osiągnęła wzrost przychodów na poziomie 139,33 %.

0001

Gazele Biznesu oznaczają nie tylko firmę, która bardzo szybko się rozwija, ale też ma uznaną markę i można jej zaufać. Dobra współpraca ze sklepami partnerskimi, producentami i dystrybutorami przynosi wiele korzyści. Cieszymy się z kolejnego wyróżnienia. Jest to nie tylko radość, ale też motywacja do dalszej pracy

podkreśla Krzysztof Pakułą, prezes zarządu Grupy Chorten.