0%
Grupa Chorten z Gazelą Biznesu 2019

Grupa Chorten z Gazelą Biznesu 2019

31.12.2019
Grupa Chorten, z którą współpracuje już ponad 1850 sklepów partnerskich, znalazła się po raz czwarty w rankingu "Gazele Biznesu". Tegoroczna jubileuszowa edycja została opublikowana 30 grudnia w dzienniku "Puls Biznesu".

Dzięki dobrym wynikom finansowym Grupa Chorten kolejny rok z rzędu jest w gronie „Gazel Biznesu”. Jest to najpopularniejsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w kraju. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. W ubiegłym roku, z którego dane były brane pod uwagę przy sporządzaniu rankingu, osiągnęliśmy wzrost przychodów na poziomie 142.17 %.

Cieszymy się z przyznanej nagrody, a jednocześnie zawsze podkreślamy, że nasz dynamiczny rozwój możliwy jest tylko i wyłącznie dzięki synergii między sklepami partnerskimi, producentami dostawcami oraz całym zzespołem Grupy Chorten, który pracuje w centrali i w terenie. Mamy przekonanie, że działając wspólnie jesteśmy w stanie rozwijać polski handel detaliczny, mimo niesprzyjających warunków

mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.
Xx Gazele Biznesu 1200X1200 Fb

Wręczenie nagród odbędzie się 16 marca w Warszawie.