0%
Grupa Chorten wprowadza do marki własnej masło extra Z Podlaskiej Spiżarni

Grupa Chorten wprowadza do marki własnej masło extra Z Podlaskiej Spiżarni

15.01.2021
Marka własna Grupy Chorten Z Podlaskiej Spiżarni powiększy się w tym roku o nowe produkty. Jeszcze w styczniu w jej ofercie pojawi się masło extra w kostce o zawartości 83% tłuszczu.

- Produkty Z Podlaskiej Spiżarni pochodzą od sprawdzonych, wyselekcjonowanych przez nas wytwórców, którzy dbają o każdy etap produkcji. Postanowiliśmy w tym roku rozwinąć nowe i dotychczasowe kategorie, a na początek w naszych sklepach partnerskich pojawi się masło extra, bez konserwantów

mówi Cezary Szyłak, dyrektor marki Z Podlaskiej Spiżarni w Grupie Chorten.

Sklepy masło będą mogły zamawiać już od 18 stycznia. Dotychczas w ofercie Z Podlaskiej Spiżarni były m.in. wysokiej jakości wyroby wędliniarskie, dania gotowe, miody z podlaskich pasiek, pieczywo i przetwory. W kategorii nabiałowej klienci mogli kupować jaja chowu ściółkowego z niewielkiej rodzinnej fermy.

Masło tło zima

Masło w kostce o zawartości 83% tłuszczu, będzie produktem w pełni naturalnym, produkowany przez Spółdzielnię Mleczarską w Łapach, która jest położona w rejonie Narwiańskiego Parku Narodowego na obszarze Zielonych Płuc Polski. Początki jej powstania sięgają okresu międzywojennego, rozpoczęła działalność w 1926 roku.

- Spółdzielnia Mleczarska w Łapach słynie ze swej jakości, a jej wyroby są produkowane według tradycyjnej polskiej technologii. Chcemy dostarczać naszym klientom wysokogatunkowe produkty. Zależy nam na tym, by marka Z Podlaskiej Spiżarni była gwarantem jakości

mówi Cezary Szyłak.

Oferta pod marką Z Podlaskiej Spiżarni jest dostępna w wybranych sklepach Grupy Chorten, która liczy już sobie ponad 2000 placówek partnerskich w całym kraju.