1%
Grupa Chorten nagrodzona na Targach Pogranicza

Grupa Chorten nagrodzona na Targach Pogranicza

30.07.2018
Byliśmy wśród kilkudziesięciu wystawców, którzy prezentowali swoje produkty i usługi na Międzynarodowych Targach Pogranicza. Nasze wędliny tradycyjne, w tym kindziuk Z Podlaskiej Spiżarni, zdobyły uznanie jury i I miejsce w konkursie na "Smakołyk Targów".

29 lipca podczas 13. edycji Targów Pogranicza organizowanych przez Siemiatyckie Konsorcjum Inicjatyw Gospodarczych Grupa Chorten prezentowała markę premium - Z Podlaskiej Spiżarni.

Cała impreza, która ma już długie tradycje i doskonale przyjęła się zarówno wśród przedsiębiorców, jak i mieszkańców, miała miejsce w urokliwym amfiteatrze nad zalewem w Siemiatyczach.

Uczestnicy targów to zarówno firmy o ugruntowanej pozycji, znane już szerzej w całej Polsce, takie jak Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten, jak i mniejsze jednoosobowe działalności gospodarcze, które znalazły swoją niszę na rynku.

To właśnie ta różnorodność jest najmocniejszą stroną naszych Targów Pogranicza. Ich idea zrodziła się już w 2006 roku, naszym celem było ożywienie gospodarcze regionu. Z racji położenia chcieliśmy pokazać naszym wschodnim sąsiadom, to, co mamy u nas najlepsze. Targi rozwijają się z roku na rok znajdując zainteresowanie firm, które mogą zaprezentować swoje nowinki – produkty i usługi, jak i samych odwiedzających

mówi Mieczysław Swajda, prezes zarządu SKIG i właściciel sklepów Rondo działających pod szyldem Chortenu.
Targi2

Uważamy, że Targi Pogranicza to bardzo cenna inicjatywa, dlatego wspieramy ją jako sponsor, a jako wystawca mogliśmy pokazać m.in. produkty naszej marki Z Podlaskiej Spiżarni

podkreśla Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.
Targi