1%
Grupa Chorten na jubileuszu Elity Kupców

Grupa Chorten na jubileuszu Elity Kupców

24.10.2023
Elita Kupców, która prowadzi blisko 200 sklepów Limonka, świętuje 10-lecie. Na jubileuszu byli obecni przedstawiciele Grupy Chorten.

Grupa Chorten od 2014 roku współpracuje z Elitą Kupców, która prowadzi sklepy na Pomorzu. Najważniejszymi elementami współpracy są wzajemne zaufanie, zrozumienie i poczucie realizacji wspólnego celu, jakim jest integracja polskich kupców, jak też dbanie o przyszłość polskiego handlu detalicznego.

Dyplomy i listy 1

„Wierzymy, że nasza biznesowa synergia, wspólne doświadczenie i wzajemny szacunek, ale też autonomia w podejmowaniu decyzji są solidnym fundamentem do tego, by Elita Kupców mogła z sukcesem budować pozycję lidera handlu na Pomorzu” – czytamy w liście przygotowanym przez zarząd Grupy Chorten, który został odczytany podczas jubileuszowego spotkania w Jastrzębiej Górze. Wojciech Grzeszczak, prezes zarządu Elity Kupców, otrzymał też specjalną statuetkę z tej okazji.

Pomorze

Elita Kupców wykazała się też niezwykłą wrażliwością i hojnością, przekazując czek na 5000 zł na rzecz leczenia podopiecznych Fundacji Grupy Chorten "Nie bądź obojętny". Co więcej podczas jubileuszowego spotkania do fundacyjnych skarbonek wrzucono dokładnie 2365 zł i 10 funtów.