1%
Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu i wyróżnienie BBC dla Grupy Chorten

Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu i wyróżnienie BBC dla Grupy Chorten

31.01.2019
Grupa Chorten po raz kolejny zasłużyła swoimi wynikami i dynamiką rozwoju na kilka prestiżowych nagród. Zdobyliśmy czwarty Diament Forbesa, po raz trzeci jesteśmy w gronie Gazel Biznesu, zostaliśmy także nominowani do tytułu Lider Polskiego Biznesu!

Grupa Chorten, która współpracuje z blisko 1500 polskimi sklepami doskonale radzi sobie na rynku, co potwierdza kilka prestiżowych nagród przyznawanych w tym roku.

Już wiemy, że odbierzemy w tym roku kolejną nagrodę magazynu „Forbes’, bowiem znaleźliśmy się wśród laureatów „Diamentów Forbesa 2019”. To doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy, gdzie wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015-2017, wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza.

Znaleźliśmy się również w prestiżowym gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2018. Jest to 19. edycja zestawienia najbardziej dynamicznych firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw przygotowywanego przez Puls Biznesu.

Jak podkreślają sami organizatorzy - tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Czytelne i niezmienne od lat kryteria rankingu sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Grupa Chorten i prezes Krzysztof Pakuła otrzymali także nominację Business Centre Club do tytułu Lidera Polskiego Biznesu. Zostaliśmy nominowani za bardzo dobre wyniki ekonomiczne, stały wzrost zatrudnienia oraz zaangażowanie w działalność charytatywną.

Te wszystkie sukcesy są możliwe dzięki rzetelnej pracy i zaufaniu naszych partnerów biznesowych.