4%
Delikatesy Raj. Nowy sklep w Grupie Chorten Mazowsze

Delikatesy Raj. Nowy sklep w Grupie Chorten Mazowsze

29.11.2021
Olbrzymi wybór mięsa i wędlin, pieczywa, owoców i warzyw oraz napojów i produktów ogólnospożywczych - to prawdziwy Raj dla smakoszy - jak wskazuje sama nazwa delikatesów. W weekend nastąpiło otwarcie nowego sklepu partnerskiego Grupy Chorten Mazowsze.

Nowa placówka znajduje się w miejscowości Adamowizna, przy ul. Niedźwiedziej 18. Jest to 312 sklep współpracujący z Chortenem Mazowsze. Jest to także piąta placówka partnera, który prowadzi Delikatesy Raj także w miejscowościach Podolszyn Nowy, Komorów, Radzików i Stara Wieś.

Sklep w miejscowości Adamowizna ma ponad 100 m kw. powierzchni handlowej. Wyróżnia go duża lada mięsna, w tym stoiska partnerskie z JBB Bałdyga. Kupić tu można pieczywo z lokalnych piekarni, owoce i warzywa, produkty ogólnospożywcze, duży wybór piw i alkoholi, napoje i produkty gospodarstwa domowego. Na klientów czeka duży parking przed obiektem.

- Bardzo nas cieszy, że partner prowadzący z powodzeniem Delikatesy Raj zaufał nam po raz kolejny i otworzył wspólnie z nami swój sklep w nowej lokalizacji

mówi Agnieszka Woźniak, dyrektor handlowy Grupy Chorten Mazowsze.

Warto wspomnieć, że to kolejna nowa placówka w Grupie Chorten Mazowsze, w tym miesiącu otworzył się także sklep na Krakowskim Przedmieściu 79 w Warszawie.