6%
Otwarcie 10-tych Delikatesów U Chłopców w Grupie Chorten

Otwarcie 10-tych Delikatesów U Chłopców w Grupie Chorten

11.07.2019
18 lipca nastąpi otwarcie nowego sklepu spożywczego w Grupie Chorten – w Białymstoku przy ul. Wesołej 17/1. To już 10 punkt handlowy pod logo z drzewkiem dębu otwierany w ciągu czteroletniej współpracy z Pawłem i Marcinem Florczykami tworzącymi brand Delikatesy u Chłopców.

Nowy sklep ma 160 m kw. powierzchni, to nowoczesny market na popularnym osiedlu Tysiąclecia w Białymstoku. Po kilku miesiącach przygotowań, sklep ruszy w czwartek 18 lipca. Sklep wyróżniać będzie duże stoisko ze świeżym pieczywem i 4-metrowa lada mięsna, czyli dwa mocne punkty w ofercie sklepów Chorten. W nowych Delikatesach u Chłopców znajdzie się również samodzielne stoisko alkoholowe, w tym wyselekcjonowane pozycje Faktorii Win, a także lodówki z szerokim wyborem piw. Świeże owoce i warzywa klienci wybiorą na specjalnej wyspie, zabraknąć także nie mogło rozbudowanego działu z nabiałem i wielu regałów z produktami pakowanymi. Przy Wesołej kupić będzie można także prasę oraz drobne AGD, a także zagrać w punkcie Lotto.

Klienci obsługiwani będą przy dwóch stoiskach kasowych. W planie jest także uruchomienie punktu z hot-dogami, które coraz częściej pojawiają się w sklepach Chorten dzięki współpracy w ramach konceptu HoReCa w detalu Grupy REN. W placówce nadać będzie można również przesyłki.

Delikatesy U Chłopców Wesoła Ulotka Otwarcia A5 Str 1
Delikatesy U Chłopców Wesoła Ulotka Otwarcia A5 Str 2

W dniu otwarcia w godz. 9-15 zaplanowano degustacje i specjalną wędzarnię Z Podlaskiej Spiżarni przed sklepem.

Dzieci mogą liczyć na kredki i baloniki, a pierwsi klienci za zakupy powyżej 50 zł otrzymają ekotorby z drzewkiem dębu.

Zależy nam na tym, by zaoferować konsumentom zakupy w dobrze zaopatrzonym, przyjaznym sklepie osiedlowym. Dzięki współpracy z Grupą Chorten jesteśmy w stanie stale utrzymywać atrakcyjne ceny dla naszych klientów, będziemy także mieli specjalne akcje promocyjne

mówi Paweł Florczyk, który wspólnie z bratem Marcinem prowadzi sklepy Delikatesy U Chłopów.

Pierwszą umowę partnerską z Grupą Chorten podpisali w 2015 roku.

Jesteśmy pod wrażeniem dynamicznego rozwoju tych młodych przedsiębiorców i ich marki na rynku detalicznym. Cieszymy się, że właściciele Delikatesów u Chłopców postanowili działać razem z nami i widzą przyszłość w rozwijaniu Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten

zaznacza Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Obecnie w całej Grupie Chorten działa już blisko 1650 sklepów, w tym ponad 100 na terenie samego Białegostoku, skąd wywodzi się cały koncept dla polskich detalistów.