6%
Świąteczna loteria sklepów Chorten. Kupuj i wygrywaj superprezenty!

Świąteczna loteria sklepów Chorten. Kupuj i wygrywaj superprezenty!

01.12.2018
Voucher na wakacje marzeń, nowoczesny sprzęt AGD lub gotówka na prezenty pod choinkę mogą być Twoje! Od 1 do 31 grudnia w sklepach Grupy Chorten trwać będzie loteria, w której klienci wygrywają atrakcyjne nagrody. Akcja realizowana jest przy współpracy z 20 znanymi markami.

1 grudnia w blisko 500 sklepach trwa program konsumencki „Świąteczna loteria sklepów Chorten – kupuj i wygrywaj superprezenty na gwiazdkę”. W ramach sprzedaży promocyjnej do końca roku premiowany będzie zakup marek uznanych producentów, takich jak: 4Move, Augustowianka, Dr Gerard, Fortuna, Goplana, Hortex, Kamis, Kasztelan, Krakus, Lech, Lubella, Łukosz, Łomża, Mlekovita, Pepsi, Proste Historie, Sokołów, Tchibo, Tymbark i Wedel.

Zależy nam na tym, by okres świątecznych zakupów w sklepach Chorten kojarzył się naszym klientom nie tylko z promocjami, ale też możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów dla siebie i swoich bliskich. Dzięki takiej akcji wzmacniamy wizerunkowo naszą markę na sklepach partnerskich niezależnych właścicieli, a jednocześnie współpracę z producentami, których produkty są chętnie kupowane w tym szczególnym okresie w handlu

mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Aby wziąć udział w loterii klienci muszą zrobić zakupy za minimum 30 zł brutto na jednym paragonie lub fakturze, kupując minimum 3 dowolne produkty wspomnianych marek. Dowody zakupu można rejestrować za pośrednictwem specjalnej strony internetowej: www.loteriachorten.pl lub smsami. Do wygrania jest voucher na „na wakacje marzeń” o wartości 10 tys. zł, 40 nagród finansowych po 500 zł na prezenty pod choinkę od Chortenu, odkurzacz iRobot Roomba 980 oraz ekspres do kawy De Longhi Prima Donna S.

Wszystkie sklepy biorące udział w akcji są oznakowane plakatami promocyjnymi.

Loteria Baner 1212X525Px Www