Aktualności

W Grupie Chorten działa już ponad 1160 sklepów

Na początku października Grupa Chorten podpisała nowe umowy partnerskie i obecnie zrzesza już ponad 1160 sklepów w 9 województwach

Wywodząca się z Podlasia grupa polskich sklepów spożywczych Chorten w grudniu ubiegłego roku pod swoje skrzydła przyjęła tysięczny sklep, a od tego czasu liczba kolejnych placówek dynamicznie rośnie.

Wciąż najsilniejsi na Podlasiu

Wrzesień Grupa Chorten zamknęła rekordową ilością nowych umów – na 36 sklepów partnerskich oraz jeden własny.  Aż 11 tych umów handlowych z minionego miesiąca dotyczy sklepów na terenie Podlasia, gdzie Grupa Chorten jest najsilniejsza – ma blisko 400 partnerów. Ale są też m.in. trzy sklepy w Warszawie,  po jednym w Łodzi i Olsztynie. Wśród tych porozumień handlowych są przypadki, że właściciele przechodzą z innych sieci franczyzowych.

- Od początku tworzyliśmy Grupę Chorten z myślą o sklepach i w ich interesie. Bez sklepów nie byłoby tej firmy i cały czas o tym pamiętamy – zaznacza Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

12 umów, w tym 7 sklepów z Bydgoszczy

Z kolei w październiku do Chortenu weszły m.in. dwa sklepy w województwie lubelskim, po jednym w pomorskim, mazowieckim i łódzkim.