Kontakt

Grupa Chorten

ul. gen. F. Kleeberga 8

15-691 Białystok

tel./fax: 85 653 74 35

biuro@chorten.com.pl

Chorten Mazowsze 

Al. Sadowa 41A

05-825 Grodzisk Mazowiecki

biuro@chortenmazowsze.pl

Stowarzyszenie

Kupców i Przedsiębiorców Polskich

"ELITA"

ul. Sobieskiego 241

84-200 Wejherowo

http://limonka.sklep.pl/

Skrypt: Kontakt
Wyświetla moduł kontakt
Może być stosowany i działa jedynie dla treści z modułu [PODSTRONY]!

Grupa Chorten - Centrala

Sylwia Olechno
Dyrektor Generalny
tel. 85 653 74 35
sylwia.olechno@chorten.com.pl

Krzysztof Szymański
V-ce Prezes Chorten Radom
tel. kom.511 933 683
krzysztof.szymanski@chorten.com.pl

Paulina Sawicka
Asystentka Zarządu
tel. 85 653 74 35
tel. kom.786 866 829
fax 85 653 74 35
paulina.sawicka@chorten.com.pl

Dział Handlowy

Tomasz Kalbarczyk
Dyrektor Sprzedaży kategorii suchej
tel. kom.511 973 315
tomasz.kalbarczyk@chorten.com.pl

Mirosław Oleksiej
Dyrektor sprzedaży kategorii świeżej
tel. kom.508 681 890
miroslaw.oleksiej@chorten.com.pl

Sylwia Wyszkowska
Dyrektor handlowy
tel. kom.690 499 663
sylwia.wyszkowska@chorten.com.pl

Przemysław Sawicki
Specjalista ds. Logistyki
tel. kom.797 700 702
przemyslaw.sawicki@chorten.com.pl

Dział Operacyjny

Marcin Sobociński
Regionalny Dyrektor Operacyjny
tel. kom.786 815 981
marcin.sobocinski@chorten.com.pl

Andrzej Banach
Dyrektor Regionu: biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczycki, łukowski, opolski, puławski, świdnicki, tomaszowski, włodawski, zamojski
tel. kom.797 700 704
andrzej.banach@chorten.com.pl

Mirosław Borkowski
Dyrektor Regionu powiaty: sokołowski, węgrowski, siedlecki, łosicki, miński, garwoliński, bialski
tel. kom.508 926 160
miroslaw.borkowski@chorten.com.pl

Radosław Kwiatkowski
Dyrektor Regionu: woj. łódzkie
tel. kom.503 973 715
radoslaw.kwiatkowski@chorten.com.pl

Elżbieta Anuszkiewicz
Menadżer Regionu powiaty: suwalski, sejneński, ełcki, augustowski, giżycki, gołdapski, węgorzewski, grajewski
tel. kom.533 543 843
elzbieta.anuszkiewicz@chorten.com.pl

Karolina Górska
Menadżer Regionu powiaty: białostocki, sokólski, hajnowski, moniecki, bielski, siemiatycki, sokołowski
tel. kom.501 367 399
karolina.gorska@chorten.com.pl

Beata Kaczorek
Koordynator rozwoju regionu: ciechanowski, przasnyski, makowski, wyszkowski, pułtuski, płoński, mławski, żuromiński, sierpecki, nidzicki, działdowski, legionowski, nowodworski, sochaczewski, płocki
tel. 514 785 394
beata.kaczorek@chorten.com.pl

Łukasz Osuchowski
Koordynator rozwoju regionu: radomski, białobrzeski, grójecki, kozienicki, przysuski zwoleński, szydłowiecki, lipski, opoczyński, piotrkowski, tomaszowski, radomszczański
tel. kom.510 376 842
lukasz.osuchowski@chorten.com.pl

Dorota Zysk
Menadżer Regionu powiaty: piski, kolneński, łomżyński, ostrołęcki, ciechanowski, zambrowski, grajewski, wysokomazowiecki
tel. kom.503 503 629
dorota.zysk@chorten.com.pl

Katarzyna Frankowska
Menadżer Regionu: powiaty: białostocki, hajnowski, bielski
tel. kom.797 700 703
katarzyna.frankowska@chorten.com.pl

Karol Tomczak
Koordynator ds. rozwoju
tel. kom.501 047 627
karol.tomczak@chorten.com.pl

Mateusz Paruch
Koordynator ds. Rozwoju Regionu: biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, opolski, puławski, świdnicki, tomaszowski, włodawski, zamojski
tel. kom.780 165 010
mateusz.paruch@chorten.com.pl

Łukasz Jaworski
Koordynator ds. Rozwoju Regionu: kielecki, buski, jędrzejowski, kazimierski, konecki, opatowski, ostrowiecki, pińczowski, sandomierski, starachowicki, staszowski, włoszczowski.
tel. kom.780 165 011
lukasz.jaworski@chorten.com.pl

Dział Księgowości

Elżbieta Łempicka
Specjalista ds. Księgowości
tel. 85 653 74 35
tel. kom.502 161 014
fax 85 653 74 35
elzbieta.lempicka@chorten.com.pl

Ewa Wielbut
Specjalista ds. Księgowości
tel. 85 653 74 35
tel. kom.505 751 176
fax 85 653 74 35
ewa.wielbut@chorten.com.pl

Dział Rozliczeń

Rafał Sadowski
Dyrektor ds. analiz, rozliczeń i systemów IT
tel. kom.513 161 697
rafal.sadowski@chorten.com.pl

Adrian Szydłowski
Specjalista ds. analiz i rozliczeń
tel. kom.735 924 629
adrian.szydlowski@chorten.com.pl

Justyna Nazarko
Specjalista ds. analiz i rozliczeń
tel. kom.504 528 513
justyna.nazarko@chorten.com.pl

Dział Sprzedaży Bezpośredniej

Beata Stankiewicz
Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom.518 766 805
beata.stankiewicz@chorten.com.pl

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich "ELITA"

Wojciech Grzeszczak
Prezes Zarządu, Dyrektor Handlowy
tel. kom.665 250 005
wojciech.grzeszczak@elitakupcow.pl